Os 9455 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 22.49 | 0.00 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 0.00 | 21.46 | I./1 | ||
Praha-Vysočany | 22.00 | 22.01 | 1/2 | ||
Praha-Horní Počernice | 22.09 | 22.10 | 3 | ||
Zeleneč | 22.14 | 22.14 | |||
Čelákovice | 22.22 | 22.23 | 5 | ||
Čelákovice-Jiřina | 22.25 | 22.25 | |||
Lysá nad Labem | 22.31 | 22.32 | 2 | ||
Ostrá | 22.35 | 22.36 | |||
Stratov | 22.37 | 22.38 | |||
Kostomlaty nad Labem | 22.41 | 22.42 | 3 | ||
Kamenné Zboží | 22.44 | 22.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci