Os 9430 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 18.06 | 0.00 | II./3 | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 0.00 | 16.10 | 1/2 | ||
Hlízov | 16.13 | 16.13 | |||
Kolín | 16.21 | 16.27 | 5 | ||
Kolín-Zálabí | 16.29 | 16.30 | |||
Veltruby | 16.33 | 16.33 | |||
Velký Osek | 16.36 | 16.37 | 4 | ||
Libice nad Cidlinou | 16.40 | 16.41 | 2 | ||
Poděbrady | 16.45 | 16.46 | 2 | ||
Velké Zboží | 16.48 | 16.49 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 16.55 | 17.05 | 2 | ||
Kamenné Zboží | 17.08 | 17.09 | |||
Kostomlaty nad Labem | 17.12 | 17.12 | 4 | ||
Stratov | 17.16 | 17.16 | |||
Ostrá | 17.18 | 17.18 | |||
Lysá nad Labem | 17.22 | 17.23 | 2 | ||
Čelákovice-Jiřina | 17.28 | 17.29 | |||
Čelákovice | 17.30 | 17.31 | 4 | ||
Mstětice | 17.36 | 17.36 | |||
Zeleneč | 17.39 | 17.39 | |||
Praha-Horní Počernice | 17.43 | 17.44 | 4 | ||
Praha-Vysočany | 17.51 | 17.52 | 2/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci