Os 9422 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 14.06 | 0.00 | II./3 | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 0.00 | 12.10 | 1/2 | ||
Hlízov | 12.13 | 12.13 | |||
Kolín | 12.21 | 12.27 | 5 | ||
Kolín-Zálabí | 12.29 | 12.30 | |||
Veltruby | 12.33 | 12.33 | |||
Velký Osek | 12.36 | 12.37 | 4 | ||
Libice nad Cidlinou | 12.40 | 12.41 | 2 | ||
Poděbrady | 12.45 | 12.46 | 2 | ||
Velké Zboží | 12.48 | 12.49 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 12.55 | 13.05 | 2 | ||
Kamenné Zboží | 13.08 | 13.09 | |||
Kostomlaty nad Labem | 13.12 | 13.12 | 4 | ||
Stratov | 13.16 | 13.16 | |||
Ostrá | 13.18 | 13.18 | |||
Lysá nad Labem | 13.22 | 13.23 | 2 | ||
Čelákovice-Jiřina | 13.28 | 13.29 | |||
Čelákovice | 13.30 | 13.31 | 4 | ||
Mstětice | 13.36 | 13.36 | |||
Zeleneč | 13.39 | 13.39 | |||
Praha-Horní Počernice | 13.43 | 13.44 | 4 | ||
Praha-Vysočany | 13.51 | 13.52 | 2/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci