Os 9369 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Brod | 12.20 | 0.00 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 0.00 | 11.40 | I./1 | ||
Praha-Libeň | 11.48 | 11.49 | 3 | ||
Praha-Kyje | 11.54 | 11.54 | |||
Praha-Dolní Počernice | 11.57 | 11.57 | |||
Praha-Běchovice | 12.01 | 12.01 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 12.06 | 12.06 | |||
Úvaly | 12.10 | 12.10 | 1/2 | ||
Tuklaty | 12.13 | 12.13 | |||
Rostoklaty | 12.16 | 12.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci