Os 9347 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 23.21 | 0.00 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 0.00 | 22.10 | I./1 | ||
Praha-Libeň | 22.18 | 22.19 | 3 | ||
Praha-Kyje | 22.24 | 22.24 | |||
Praha-Dolní Počernice | 22.27 | 22.27 | |||
Praha-Běchovice | 22.31 | 22.31 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 22.36 | 22.36 | |||
Úvaly | 22.40 | 22.40 | 1/2 | ||
Tuklaty | 22.43 | 22.43 | |||
Rostoklaty | 22.46 | 22.46 | |||
Český Brod | 22.50 | 22.51 | 2 | ||
Klučov | 22.54 | 22.54 | |||
Poříčany | 22.57 | 22.58 | 1 | ||
Tatce | 23.01 | 23.01 | |||
Pečky | 23.04 | 23.05 | 2 | ||
Cerhenice | 23.08 | 23.08 | |||
Velim | 23.11 | 23.11 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 23.13 | 23.13 | |||
Kolín zastávka | 23.17 | 23.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci