Os 9346 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 23.58 | 0.00 | 3 | ||
Kolín | 0.00 | 22.45 | 3 | ||
Kolín zastávka | 22.47 | 22.48 | |||
Nová Ves u Kolína | 22.52 | 22.52 | |||
Velim | 22.55 | 22.55 | 1/2 | ||
Cerhenice | 22.58 | 22.58 | |||
Pečky | 23.01 | 23.02 | 1/1 | ||
Tatce | 23.04 | 23.04 | |||
Poříčany | 23.09 | 23.10 | 2 | ||
Klučov | 23.12 | 23.12 | |||
Český Brod | 23.16 | 23.17 | 3 | ||
Rostoklaty | 23.20 | 23.20 | |||
Tuklaty | 23.23 | 23.23 | |||
Úvaly | 23.27 | 23.27 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 23.31 | 23.31 | |||
Praha-Běchovice | 23.36 | 23.37 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 23.39 | 23.39 | |||
Praha-Kyje | 23.42 | 23.42 | |||
Praha-Libeň | 23.47 | 23.48 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci