Os 9343 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 21.25 | 0.00 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 0.00 | 20.10 | I./1 | ||
Praha-Libeň | 20.18 | 20.19 | 3 | ||
Praha-Kyje | 20.24 | 20.24 | |||
Praha-Dolní Počernice | 20.27 | 20.27 | |||
Praha-Běchovice | 20.31 | 20.31 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 20.36 | 20.36 | |||
Úvaly | 20.40 | 20.40 | 1/2 | ||
Tuklaty | 20.43 | 20.43 | |||
Rostoklaty | 20.46 | 20.46 | |||
Český Brod | 20.50 | 20.51 | 2 | ||
Klučov | 20.54 | 20.54 | |||
Poříčany | 20.57 | 21.01 | 1 | ||
Tatce | 21.05 | 21.05 | |||
Pečky | 21.08 | 21.09 | 2 | ||
Cerhenice | 21.12 | 21.12 | |||
Velim | 21.15 | 21.15 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 21.17 | 21.17 | |||
Kolín zastávka | 21.21 | 21.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci