Os 9341 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 11.25 | 0.00 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 0.00 | 10.10 | I./1 | ||
Praha-Libeň | 10.18 | 10.19 | 3 | ||
Praha-Kyje | 10.24 | 10.24 | |||
Praha-Dolní Počernice | 10.27 | 10.27 | |||
Praha-Běchovice | 10.31 | 10.31 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 10.36 | 10.36 | |||
Úvaly | 10.40 | 10.40 | 1/2 | ||
Tuklaty | 10.43 | 10.43 | |||
Rostoklaty | 10.46 | 10.46 | |||
Český Brod | 10.50 | 10.51 | 2 | ||
Klučov | 10.54 | 10.54 | |||
Poříčany | 10.57 | 11.01 | 1 | ||
Tatce | 11.05 | 11.05 | |||
Pečky | 11.08 | 11.09 | 2 | ||
Cerhenice | 11.12 | 11.12 | |||
Velim | 11.15 | 11.15 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 11.17 | 11.17 | |||
Kolín zastávka | 11.21 | 11.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci