Os 9339 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 9.25 | 0.00 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 0.00 | 8.10 | I./1 | ||
Praha-Libeň | 8.18 | 8.19 | 3 | ||
Praha-Kyje | 8.24 | 8.24 | |||
Praha-Dolní Počernice | 8.27 | 8.27 | |||
Praha-Běchovice | 8.31 | 8.31 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 8.36 | 8.36 | |||
Úvaly | 8.40 | 8.40 | 1/2 | ||
Tuklaty | 8.43 | 8.43 | |||
Rostoklaty | 8.46 | 8.46 | |||
Český Brod | 8.50 | 8.51 | 2 | ||
Klučov | 8.54 | 8.54 | |||
Poříčany | 8.57 | 9.01 | 1 | ||
Tatce | 9.05 | 9.05 | |||
Pečky | 9.08 | 9.09 | 2 | ||
Cerhenice | 9.12 | 9.12 | |||
Velim | 9.15 | 9.15 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 9.17 | 9.17 | |||
Kolín zastávka | 9.21 | 9.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci