Os 9325 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 20.13 | 0.00 | 3 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 0.00 | 18.10 | I./1 | ||
Praha-Libeň | 18.18 | 18.19 | 3 | ||
Praha-Kyje | 18.24 | 18.24 | |||
Praha-Dolní Počernice | 18.27 | 18.27 | |||
Praha-Běchovice | 18.31 | 18.31 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 18.36 | 18.36 | |||
Úvaly | 18.40 | 18.40 | 1/2 | ||
Tuklaty | 18.43 | 18.43 | |||
Rostoklaty | 18.46 | 18.46 | |||
Český Brod | 18.50 | 18.51 | 2 | ||
Klučov | 18.54 | 18.54 | |||
Poříčany | 18.57 | 19.01 | 1 | ||
Tatce | 19.05 | 19.05 | |||
Pečky | 19.08 | 19.09 | 2 | ||
Cerhenice | 19.12 | 19.12 | |||
Velim | 19.15 | 19.15 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 19.17 | 19.17 | |||
Kolín zastávka | 19.21 | 19.22 | |||
Kolín | 19.25 | 19.26 | 2 | ||
Kolín dílny | 19.29 | 19.29 | |||
Starý Kolín | 19.33 | 19.33 | |||
Záboří nad Labem | 19.37 | 19.42 | 1/2 | ||
Týnec nad Labem | 19.43 | 19.43 | |||
Kojice | 19.46 | 19.46 | |||
Chvaletice | 19.48 | 19.48 | |||
Řečany nad Labem | 19.52 | 19.53 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 19.56 | 19.56 | |||
Přelouč | 19.59 | 20.00 | 1/2 | ||
Valy u Přelouče | 20.03 | 20.03 | |||
Pardubice-Opočínek | 20.06 | 20.06 | |||
Pardubice-Svítkov | 20.10 | 20.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci