Os 9322 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 19.00 | 0.00 | II./2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 0.00 | 16.47 | 3 | ||
Pardubice-Svítkov | 16.49 | 16.49 | |||
Pardubice-Opočínek | 16.53 | 16.53 | |||
Valy u Přelouče | 16.56 | 16.56 | |||
Přelouč | 16.59 | 17.00 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 17.03 | 17.03 | |||
Řečany nad Labem | 17.07 | 17.11 | 1/1 | ||
Chvaletice | 17.15 | 17.15 | |||
Kojice | 17.17 | 17.17 | |||
Týnec nad Labem | 17.20 | 17.20 | |||
Záboří nad Labem | 17.22 | 17.22 | 2 | ||
Starý Kolín | 17.25 | 17.25 | |||
Kolín dílny | 17.29 | 17.29 | |||
Kolín | 17.33 | 17.35 | 3 | ||
Kolín zastávka | 17.37 | 17.38 | |||
Nová Ves u Kolína | 17.42 | 17.42 | |||
Velim | 17.45 | 17.45 | 1/2 | ||
Cerhenice | 17.48 | 17.48 | |||
Pečky | 17.51 | 17.56 | 1/1 | ||
Tatce | 17.58 | 17.58 | |||
Poříčany | 18.03 | 18.09 | 2 | ||
Klučov | 18.11 | 18.11 | |||
Český Brod | 18.15 | 18.16 | 3 | ||
Rostoklaty | 18.19 | 18.19 | |||
Tuklaty | 18.22 | 18.22 | |||
Úvaly | 18.26 | 18.26 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 18.30 | 18.30 | |||
Praha-Běchovice | 18.35 | 18.36 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 18.38 | 18.38 | |||
Praha-Kyje | 18.41 | 18.41 | |||
Praha-Libeň | 18.46 | 18.52 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci