Os 9277 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Sázava | 23.21 | 0.00 | 2 | ||
Čerčany | 0.00 | 22.51 | 1 | ||
Lštění | 22.53 | 22.53 | |||
Zlenice | 22.56 | 22.56 | |||
Hvězdonice | 23.00 | 23.01 | 2 | ||
Chocerady | 23.05 | 23.05 | |||
Vlkovec | 23.06 | 23.06 | |||
Samechov | 23.09 | 23.09 | |||
Stříbrná Skalice | 23.12 | 23.12 | |||
Plužiny | 23.15 | 23.15 | |||
Sázava zastávka | 23.18 | 23.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci