Os 9271 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ledečko | 15.06 | 0.00 | 2 | ||
Čerčany | 0.00 | 14.21 | 1 | ||
Lštění | 14.24 | 14.24 | |||
Zlenice | 14.27 | 14.27 | |||
Hvězdonice | 14.32 | 14.33 | 3 | ||
Chocerady | 14.37 | 14.37 | |||
Vlkovec | 14.39 | 14.39 | |||
Samechov | 14.42 | 14.43 | 3 | ||
Stříbrná Skalice | 14.46 | 14.47 | |||
Plužiny | 14.50 | 14.50 | |||
Sázava zastávka | 14.53 | 14.54 | |||
Sázava | 14.56 | 14.57 | 2 | ||
Samopše | 15.02 | 15.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci