Os 9222 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 16.06 | 0.00 | 1 | ||
Ledeč nad Sázavou | 0.00 | 13.30 | 3 | ||
Chřenovice-Podhradí | 13.35 | 13.35 | |||
Chřenovice | 13.41 | 13.42 | |||
Budčice | 13.45 | 13.45 | |||
Vlastějovice | 13.48 | 13.54 | 2 | ||
Laziště | 13.56 | 13.56 | |||
Horka nad Sázavou | 14.00 | 14.00 | |||
Zruč nad Sázavou | 14.05 | 14.15 | 3 | ||
Zruč nad Sázavou zastávka | 14.18 | 14.19 | |||
Chabeřice | 14.25 | 14.25 | |||
Čížov | 14.28 | 14.28 | |||
Střechov nad Sázavou | 14.32 | 14.32 | |||
Kácov zastávka | 14.36 | 14.37 | |||
Kácov | 14.40 | 14.47 | 2 | ||
Vranice | 14.51 | 14.51 | |||
Soběšín | 14.55 | 14.56 | |||
Český Šternberk zastávka | 15.00 | 15.01 | |||
Český Šternberk | 15.02 | 15.02 | |||
Malovidy | 15.05 | 15.05 | |||
Rataje nad Sázavou-Ivaň | 15.09 | 15.09 | |||
Rataje nad Sázavou zastávka | 15.11 | 15.12 | |||
Ledečko | 15.15 | 15.17 | 2 | ||
Samopše | 15.21 | 15.21 | |||
Sázava | 15.26 | 15.27 | 2 | ||
Sázava zastávka | 15.29 | 15.29 | |||
Plužiny | 15.32 | 15.32 | |||
Stříbrná Skalice | 15.36 | 15.36 | |||
Samechov | 15.39 | 15.44 | 3 | ||
Vlkovec | 15.47 | 15.47 | |||
Chocerady | 15.49 | 15.49 | |||
Hvězdonice | 15.53 | 15.54 | 3 | ||
Zlenice | 15.58 | 15.58 | |||
Lštění | 16.01 | 16.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci