R 908 „Praděd“ | |
Řazení vlaku: 749 + Bt283 + 3xB249 + BDs450 + AB349 + 2xBt278 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 20.38 | 0.00 | III | ||
Jeseník | 0.00 | 16.39 | 3 | ||
Lipová Lázně | 16.46 | 16.48 | 3 | ||
Horní Lipová | 16.56 | 16.59 | 2 | ||
Ramzová | 17.10 | 17.11 | |||
Ostružná | 17.15 | 17.16 | 3 | ||
Branná | 17.25 | 17.26 | 3 | ||
Jindřichov na Moravě | 17.36 | 17.36 | |||
Hanušovice | 17.45 | 17.47 | 3 | ||
Ruda nad Moravou | 17.57 | 17.58 | 3 | ||
Zábřeh na Moravě | 18.15 | 18.27 | 3 | ||
Mohelnice | 18.39 | 18.40 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 19.00 | 19.07 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 19.23 | 19.25 | 5 | ||
Nezamyslice | 19.38 | 19.39 | 3 | ||
Ivanovice na Hané | 19.45 | 19.50 | 1 | ||
Vyškov na Moravě | 19.58 | 20.01 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci