..: Trasa vlaku Os 9028 - JŘ 2008 :..
Os 9028
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  22.02 0.00 3
  Čerčany  0.00 19.55 4
  Poříčí nad Sázavou  20.00 20.00  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  20.05 20.05  
  Pecerady  20.10 20.10  
  Týnec nad Sázavou  20.14 20.19 3
  Chrást nad Sázavou  20.21 20.21  
  Krhanice  20.25 20.25  
  Prosečnice  20.30 20.30  
  Kamenný Přívoz  20.32 20.32  
  Jílové u Prahy  20.38 21.02 2
  Luka pod Medníkem  21.08 21.08  
  Petrov u Prahy  21.14 21.14  
  Petrov-Chlomek  21.16 21.16  
  Davle  21.19 21.20 2
  Skochovice  21.27 21.27  
  Vrané nad Vltavou  21.30 21.31 4
  Dolní Břežany-Jarov  21.35 21.35  
  Praha-Zbraslav  21.39 21.40 3
  Praha-Komořany  21.43 21.43  
  Praha-Modřany zastávka  21.46 21.46  
  Praha-Braník  21.50 21.50 3
  Praha-Krč  21.55 21.55 2/2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster