..: Trasa vlaku Os 9027 - JŘ 2008 :..
Os 9027
Řazení vlaku: 810 + BDtax782  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany  20.39 0.00 4
  Praha-Vršovice  0.00 18.55 3
  Praha-Krč  19.01 19.01 1/1
  Praha-Braník  19.05 19.06 3
  Praha-Modřany zastávka  19.10 19.10  
  Praha-Komořany  19.13 19.13  
  Praha-Zbraslav  19.17 19.18 3
  Dolní Břežany-Jarov  19.22 19.22  
  Vrané nad Vltavou  19.27 19.28 2
  Skochovice  19.30 19.30  
  Davle  19.37 19.38 2
  Petrov-Chlomek  19.41 19.41  
  Petrov u Prahy  19.44 19.44  
  Luka pod Medníkem  19.50 19.50  
  Jílové u Prahy  19.56 19.58 3
  Kamenný Přívoz  20.03 20.04  
  Prosečnice  20.06 20.06  
  Krhanice  20.10 20.10 3
  Chrást nad Sázavou  20.14 20.14  
  Týnec nad Sázavou  20.16 20.20 2
  Pecerady  20.24 20.24  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  20.29 20.29  
  Poříčí nad Sázavou  20.33 20.33  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster