..: Trasa vlaku Os 9025 - JŘ 2008 :..
Os 9025
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany  19.39 0.00 4
  Praha-Vršovice  0.00 17.55 2
  Praha-Krč  18.01 18.01 2/2
  Praha-Braník  18.05 18.06 3
  Praha-Modřany zastávka  18.10 18.10  
  Praha-Komořany  18.13 18.13  
  Praha-Zbraslav  18.17 18.18 3
  Dolní Břežany-Jarov  18.22 18.22  
  Vrané nad Vltavou  18.27 18.32 3
  Skochovice  18.34 18.34  
  Davle  18.41 18.42 2
  Petrov-Chlomek  18.45 18.45  
  Petrov u Prahy  18.48 18.48  
  Luka pod Medníkem  18.54 18.54  
  Jílové u Prahy  19.00 19.01 2
  Kamenný Přívoz  19.06 19.06  
  Prosečnice  19.08 19.08  
  Krhanice  19.12 19.13 3
  Chrást nad Sázavou  19.16 19.16  
  Týnec nad Sázavou  19.19 19.20 3
  Pecerady  19.24 19.24  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  19.29 19.29  
  Poříčí nad Sázavou  19.33 19.33  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster