..: Trasa vlaku Os 9024 - JŘ 2008 :..
Os 9024
Řazení vlaku: 714 + 4xBtax780 + BDtax782  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  20.43 0.00 2
  Čerčany  0.00 18.55 4
  Poříčí nad Sázavou  19.00 19.00  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  19.05 19.05  
  Pecerady  19.10 19.10  
  Týnec nad Sázavou  19.14 19.21 2
  Chrást nad Sázavou  19.23 19.23  
  Krhanice  19.27 19.28 3
  Prosečnice  19.32 19.32  
  Kamenný Přívoz  19.34 19.35  
  Jílové u Prahy  19.40 19.41 2
  Luka pod Medníkem  19.47 19.47  
  Petrov u Prahy  19.53 19.53  
  Petrov-Chlomek  19.56 19.56  
  Davle  19.59 20.00 2
  Skochovice  20.07 20.07  
  Vrané nad Vltavou  20.10 20.11 2
  Dolní Břežany-Jarov  20.15 20.15  
  Praha-Zbraslav  20.19 20.20 3
  Praha-Komořany  20.23 20.23  
  Praha-Modřany zastávka  20.26 20.26  
  Praha-Braník  20.30 20.30 3
  Praha-Krč  20.35 20.35 2/2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster