..: Trasa vlaku Os 9023 - JŘ 2008 :..
Os 9023
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany  19.39 0.00  
  Praha-Vršovice  0.00 17.25 2
  Praha-Krč  17.32 17.32 2/2
  Praha-Braník  17.36 17.37 3
  Praha-Modřany zastávka  17.41 17.41  
  Praha-Komořany  17.49 17.49  
  Praha-Zbraslav  17.53 17.54 3
  Dolní Břežany-Jarov  17.58 17.58  
  Vrané nad Vltavou  18.03 18.08 2
  Skochovice  18.10 18.10  
  Davle  18.17 18.18 2
  Petrov-Chlomek  18.21 18.21  
  Petrov u Prahy  18.24 18.24  
  Luka pod Medníkem  18.30 18.30  
  Jílové u Prahy  18.36 18.37 2
  Kamenný Přívoz  18.42 18.42  
  Prosečnice  18.44 18.44  
  Krhanice  18.48 18.49 3
  Chrást nad Sázavou  18.52 18.52  
  Týnec nad Sázavou  18.55 19.20 2
  Pecerady  19.24 19.24  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  19.29 19.29  
  Poříčí nad Sázavou  19.33 19.33  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster