..: Trasa vlaku Os 9020 - JŘ 2008 :..
Os 9020
Řazení vlaku: 714 + 3xBtax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  19.09 0.00 2
  Čerčany  0.00 16.55 4
  Poříčí nad Sázavou  17.00 17.00  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  17.05 17.05  
  Pecerady  17.10 17.10  
  Týnec nad Sázavou  17.14 17.15 2
  Chrást nad Sázavou  17.17 17.17  
  Krhanice  17.21 17.21 3
  Prosečnice  17.25 17.25  
  Kamenný Přívoz  17.28 17.28  
  Jílové u Prahy  17.34 18.02 2
  Luka pod Medníkem  18.08 18.08  
  Petrov u Prahy  18.13 18.14  
  Petrov-Chlomek  18.16 18.16  
  Davle  18.19 18.20 2
  Skochovice  18.27 18.27  
  Vrané nad Vltavou  18.30 18.31 4
  Dolní Břežany-Jarov  18.35 18.35  
  Praha-Zbraslav  18.39 18.40 3
  Praha-Komořany  18.43 18.43  
  Praha-Modřany zastávka  18.46 18.46  
  Praha-Braník  18.50 18.50 3
  Praha-Krč  18.55 18.55 2/2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster