..: Trasa vlaku Os 9019 - JŘ 2008 :..
Os 9019
Řazení vlaku: 714 + BDtax782 + 4xBtax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany  17.39 0.00 4
  Praha-Vršovice  0.00 15.35 3
  Praha-Krč  15.42 15.42 2/2
  Praha-Braník  15.46 15.47 3
  Praha-Modřany zastávka  15.51 15.51  
  Praha-Komořany  15.54 15.54  
  Praha-Zbraslav  15.58 15.59 3
  Dolní Břežany-Jarov  16.03 16.03  
  Vrané nad Vltavou  16.08 16.14 3
  Skochovice  16.16 16.16  
  Davle  16.23 16.34 2
  Petrov-Chlomek  16.37 16.37  
  Petrov u Prahy  16.40 16.40  
  Luka pod Medníkem  16.46 16.46  
  Jílové u Prahy  16.52 16.53 2
  Kamenný Přívoz  16.58 16.58  
  Prosečnice  17.00 17.00  
  Krhanice  17.04 17.05 3
  Chrást nad Sázavou  17.08 17.08  
  Týnec nad Sázavou  17.11 17.20 3
  Pecerady  17.24 17.24  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  17.29 17.29  
  Poříčí nad Sázavou  17.33 17.33  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster