..: Trasa vlaku Os 9018 - JŘ 2008 :..
Os 9018
Řazení vlaku: 749 + 4xBmto292  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  18.39 0.00 2
  Čerčany  0.00 16.55 4
  Poříčí nad Sázavou  17.00 17.00  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  17.05 17.05  
  Pecerady  17.10 17.10  
  Týnec nad Sázavou  17.14 17.15 2
  Chrást nad Sázavou  17.17 17.17  
  Krhanice  17.21 17.21 3
  Prosečnice  17.25 17.25  
  Kamenný Přívoz  17.28 17.28  
  Jílové u Prahy  17.34 17.37 2
  Luka pod Medníkem  17.43 17.43  
  Petrov u Prahy  17.49 17.49  
  Petrov-Chlomek  17.52 17.52  
  Davle  17.55 17.56 2
  Skochovice  18.03 18.03  
  Vrané nad Vltavou  18.06 18.07 2
  Dolní Břežany-Jarov  18.11 18.11  
  Praha-Zbraslav  18.15 18.16 3
  Praha-Komořany  18.19 18.19  
  Praha-Modřany zastávka  18.22 18.22  
  Praha-Braník  18.26 18.26 3
  Praha-Krč  18.31 18.31 2/2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster