..: Trasa vlaku Os 9016 - JŘ 2008 :..
Os 9016
Řazení vlaku: 810 + BDtax782  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  18.09 0.00 3
  Čerčany  0.00 15.55 4
  Poříčí nad Sázavou  16.00 16.00  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  16.05 16.05  
  Pecerady  16.10 16.10  
  Týnec nad Sázavou  16.14 16.15 3
  Chrást nad Sázavou  16.17 16.17  
  Krhanice  16.21 16.21 3
  Prosečnice  16.25 16.25  
  Kamenný Přívoz  16.28 16.28  
  Jílové u Prahy  16.34 16.52 2
  Luka pod Medníkem  16.58 16.58  
  Petrov u Prahy  17.03 17.04  
  Petrov-Chlomek  17.06 17.06  
  Davle  17.09 17.10 2
  Skochovice  17.17 17.17  
  Vrané nad Vltavou  17.20 17.30 2
  Dolní Břežany-Jarov  17.34 17.34  
  Praha-Zbraslav  17.38 17.39 3
  Praha-Komořany  17.42 17.42  
  Praha-Modřany zastávka  17.45 17.45  
  Praha-Braník  17.49 17.49 3
  Praha-Krč  17.54 17.54 1/1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster