..: Trasa vlaku Os 9014 - JŘ 2008 :..
Os 9014
Řazení vlaku: 749 + 4xBmto292  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  17.20 0.00 3
  Čerčany  0.00 15.25 4
  Poříčí nad Sázavou  15.30 15.30  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  15.35 15.35  
  Pecerady  15.40 15.40  
  Týnec nad Sázavou  15.44 15.54 2
  Chrást nad Sázavou  15.56 15.56  
  Krhanice  16.00 16.00 3
  Prosečnice  16.04 16.04  
  Kamenný Přívoz  16.07 16.07  
  Jílové u Prahy  16.13 16.14 3
  Luka pod Medníkem  16.19 16.20  
  Petrov u Prahy  16.25 16.25  
  Petrov-Chlomek  16.28 16.28  
  Davle  16.31 16.32 2
  Skochovice  16.39 16.39  
  Vrané nad Vltavou  16.42 16.43 2
  Dolní Břežany-Jarov  16.47 16.47  
  Praha-Zbraslav  16.51 16.57 3
  Praha-Komořany  17.00 17.00  
  Praha-Modřany zastávka  17.03 17.03  
  Praha-Braník  17.07 17.07 3
  Praha-Krč  17.12 17.12 2/2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster