..: Trasa vlaku Os 9013 - JŘ 2008 :..
Os 9013
Řazení vlaku: 714 + 3xBtax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany  12.45 0.00 4
  Praha-Vršovice  0.00 11.00 3
  Praha-Krč  11.06 11.06 1/1
  Praha-Braník  11.10 11.11 3
  Praha-Modřany zastávka  11.15 11.15  
  Praha-Komořany  11.18 11.18  
  Praha-Zbraslav  11.22 11.23 3
  Dolní Břežany-Jarov  11.27 11.27  
  Vrané nad Vltavou  11.32 11.33 4
  Skochovice  11.35 11.35  
  Davle  11.42 11.43 2
  Petrov-Chlomek  11.46 11.46  
  Petrov u Prahy  11.49 11.49  
  Luka pod Medníkem  11.55 11.55  
  Jílové u Prahy  12.01 12.07 2
  Kamenný Přívoz  12.12 12.12  
  Prosečnice  12.14 12.14  
  Krhanice  12.18 12.19 3
  Chrást nad Sázavou  12.22 12.22  
  Týnec nad Sázavou  12.25 12.26 2
  Pecerady  12.30 12.30  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  12.35 12.35  
  Poříčí nad Sázavou  12.39 12.39  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster