..: Trasa vlaku Os 9012 - JŘ 2008 :..
Os 9012
Řazení vlaku: 714 + 3xBtax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  15.35 0.00 3
  Čerčany  0.00 13.55 4
  Poříčí nad Sázavou  14.00 14.00  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  14.05 14.05  
  Pecerady  14.10 14.10  
  Týnec nad Sázavou  14.14 14.15 3
  Chrást nad Sázavou  14.17 14.17  
  Krhanice  14.21 14.21 3
  Prosečnice  14.25 14.25  
  Kamenný Přívoz  14.28 14.28  
  Jílové u Prahy  14.34 14.34 2
  Luka pod Medníkem  14.40 14.40  
  Petrov u Prahy  14.45 14.46  
  Petrov-Chlomek  14.48 14.48  
  Davle  14.51 14.52 3
  Skochovice  14.59 14.59  
  Vrané nad Vltavou  15.02 15.03 3
  Dolní Břežany-Jarov  15.07 15.07  
  Praha-Zbraslav  15.11 15.12 3
  Praha-Komořany  15.15 15.15  
  Praha-Modřany zastávka  15.18 15.18  
  Praha-Braník  15.22 15.22 3
  Praha-Krč  15.27 15.27 2/2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster