..: Trasa vlaku Os 9011 - JŘ 2008 :..
Os 9011
Řazení vlaku: 749 + 3xBmto292  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany  12.05 0.00 4
  Praha-Vršovice  0.00 10.00 2
  Praha-Krč  10.06 10.07 2/2
  Praha-Braník  10.11 10.12 3
  Praha-Modřany zastávka  10.16 10.16  
  Praha-Komořany  10.19 10.19  
  Praha-Zbraslav  10.23 10.24 3
  Dolní Břežany-Jarov  10.28 10.28  
  Vrané nad Vltavou  10.33 10.34 2
  Skochovice  10.36 10.36  
  Davle  10.43 10.44 2
  Petrov-Chlomek  10.47 10.47  
  Petrov u Prahy  10.50 10.50  
  Luka pod Medníkem  10.56 10.56  
  Jílové u Prahy  11.02 11.03 3
  Kamenný Přívoz  11.08 11.08  
  Prosečnice  11.10 11.10  
  Krhanice  11.14 11.15 3
  Chrást nad Sázavou  11.18 11.18  
  Týnec nad Sázavou  11.21 11.46 3
  Pecerady  11.50 11.50  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  11.55 11.55  
  Poříčí nad Sázavou  11.59 11.59  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster