..: Trasa vlaku Os 9010 - JŘ 2008 :..
Os 9010
Řazení vlaku: 714 + 3xBtax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  13.14 0.00 3
  Čerčany  0.00 11.25 4
  Poříčí nad Sázavou  11.30 11.30  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  11.35 11.35  
  Pecerady  11.40 11.40  
  Týnec nad Sázavou  11.44 11.45 2
  Chrást nad Sázavou  11.47 11.47  
  Krhanice  11.51 11.51 3
  Prosečnice  11.55 11.55  
  Kamenný Přívoz  11.58 11.58  
  Jílové u Prahy  12.04 12.07 3
  Luka pod Medníkem  12.13 12.13  
  Petrov u Prahy  12.18 12.18  
  Petrov-Chlomek  12.21 12.21  
  Davle  12.24 12.25 2
  Skochovice  12.32 12.32  
  Vrané nad Vltavou  12.35 12.36 4
  Dolní Břežany-Jarov  12.40 12.40  
  Praha-Zbraslav  12.44 12.51 3
  Praha-Komořany  12.54 12.54  
  Praha-Modřany zastávka  12.57 12.57  
  Praha-Braník  13.01 13.01 3
  Praha-Krč  13.06 13.06 2/2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster