..: Trasa vlaku Os 9009 - JŘ 2008 :..
Os 9009
Řazení vlaku: 714 + 3xBtax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany  11.10 0.00 4
  Praha-Vršovice  0.00 9.25 3
  Praha-Krč  9.31 9.31 1/1
  Praha-Braník  9.35 9.36 3
  Praha-Modřany zastávka  9.40 9.40  
  Praha-Komořany  9.43 9.43  
  Praha-Zbraslav  9.47 9.53 3
  Dolní Břežany-Jarov  9.57 9.57  
  Vrané nad Vltavou  10.02 10.03 2
  Skochovice  10.05 10.05  
  Davle  10.12 10.13 2
  Petrov-Chlomek  10.16 10.16  
  Petrov u Prahy  10.19 10.19  
  Luka pod Medníkem  10.25 10.25  
  Jílové u Prahy  10.31 10.32 2
  Kamenný Přívoz  10.37 10.37  
  Prosečnice  10.39 10.39  
  Krhanice  10.43 10.44 3
  Chrást nad Sázavou  10.47 10.47  
  Týnec nad Sázavou  10.50 10.51 2
  Pecerady  10.55 10.55  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  11.00 11.00  
  Poříčí nad Sázavou  11.04 11.04  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster