..: Trasa vlaku Os 9008 - JŘ 2008 :..
Os 9008
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  10.39 0.00 3
  Čerčany  0.00 8.25 4
  Poříčí nad Sázavou  8.30 8.30  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  8.35 8.35  
  Pecerady  8.40 8.40  
  Týnec nad Sázavou  8.44 9.05 3
  Chrást nad Sázavou  9.07 9.07  
  Krhanice  9.12 9.12  
  Prosečnice  9.16 9.16  
  Kamenný Přívoz  9.18 9.18  
  Jílové u Prahy  9.23 9.30 2
  Luka pod Medníkem  9.36 9.36  
  Petrov u Prahy  9.41 9.41  
  Petrov-Chlomek  9.44 9.44  
  Davle  9.47 9.50 3
  Skochovice  9.57 9.57  
  Vrané nad Vltavou  10.00 10.01 3
  Dolní Břežany-Jarov  10.05 10.05  
  Praha-Zbraslav  10.09 10.10 3
  Praha-Komořany  10.13 10.13  
  Praha-Modřany zastávka  10.20 10.20  
  Praha-Braník  10.24 10.24 3
  Praha-Krč  10.29 10.29 2/2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster