..: Trasa vlaku Os 9006 - JŘ 2008 :..
Os 9006
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  10.13 0.00 3
  Čerčany  0.00 8.25  
  Poříčí nad Sázavou  8.30 8.30  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  8.35 8.35  
  Pecerady  8.40 8.40  
  Týnec nad Sázavou  8.44 8.53 2
  Chrást nad Sázavou  8.55 8.55  
  Krhanice  9.00 9.00  
  Prosečnice  9.04 9.04  
  Kamenný Přívoz  9.06 9.06  
  Jílové u Prahy  9.11 9.12 2
  Luka pod Medníkem  9.18 9.18  
  Petrov u Prahy  9.23 9.23  
  Petrov-Chlomek  9.26 9.26  
  Davle  9.29 9.30 2
  Skochovice  9.37 9.37  
  Vrané nad Vltavou  9.40 9.41 2
  Dolní Břežany-Jarov  9.46 9.46  
  Praha-Zbraslav  9.50 9.50 3
  Praha-Komořany  9.54 9.54  
  Praha-Modřany zastávka  9.57 9.57  
  Praha-Braník  10.01 10.01 3
  Praha-Krč  10.06 10.06  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster