..: Trasa vlaku Os 9005 - JŘ 2008 :..
Os 9005
Řazení vlaku: 749 + 4xBmto292  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany  10.05 0.00 4
  Praha-Vršovice  0.00 8.25 3
  Praha-Krč  8.31 8.31 2/2
  Praha-Braník  8.35 8.36 3
  Praha-Modřany zastávka  8.40 8.40  
  Praha-Komořany  8.43 8.43  
  Praha-Zbraslav  8.47 8.48 3
  Dolní Břežany-Jarov  8.52 8.52  
  Vrané nad Vltavou  8.57 8.58 2
  Skochovice  9.00 9.00  
  Davle  9.07 9.08 2
  Petrov-Chlomek  9.11 9.11  
  Petrov u Prahy  9.14 9.14  
  Luka pod Medníkem  9.20 9.20  
  Jílové u Prahy  9.26 9.27 2
  Kamenný Přívoz  9.32 9.32  
  Prosečnice  9.34 9.34  
  Krhanice  9.38 9.39 3
  Chrást nad Sázavou  9.42 9.42  
  Týnec nad Sázavou  9.45 9.46 2
  Pecerady  9.50 9.50  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  9.55 9.55  
  Poříčí nad Sázavou  9.59 9.59  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster