..: Trasa vlaku Os 9004 - JŘ 2008 :..
Os 9004
Řazení vlaku: 810 + BDtax782  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  8.14 0.00 3
  Čerčany  0.00 6.25 4
  Poříčí nad Sázavou  6.30 6.30  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  6.35 6.35  
  Pecerady  6.40 6.40  
  Týnec nad Sázavou  6.44 6.45 2
  Chrást nad Sázavou  6.47 6.47  
  Krhanice  6.50 6.51 3
  Prosečnice  6.55 6.55  
  Kamenný Přívoz  6.57 6.58  
  Jílové u Prahy  7.03 7.12 3
  Luka pod Medníkem  7.18 7.18  
  Petrov u Prahy  7.23 7.23  
  Petrov-Chlomek  7.26 7.26  
  Davle  7.29 7.30 2
  Skochovice  7.37 7.37  
  Vrané nad Vltavou  7.40 7.41 2
  Dolní Břežany-Jarov  7.46 7.46  
  Praha-Zbraslav  7.50 7.50 3
  Praha-Komořany  7.54 7.54  
  Praha-Modřany zastávka  7.57 7.57  
  Praha-Braník  8.01 8.01 3
  Praha-Krč  8.06 8.06 2/2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster