..: Trasa vlaku Os 9003 - JŘ 2008 :..
Os 9003
Řazení vlaku: 810 + BDtax782  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany  9.10 0.00 4
  Praha-Vršovice  0.00 7.25 3
  Praha-Krč  7.31 7.31 1/1
  Praha-Braník  7.35 7.36 3
  Praha-Modřany zastávka  7.40 7.40  
  Praha-Komořany  7.43 7.43  
  Praha-Zbraslav  7.47 7.53 3
  Dolní Břežany-Jarov  7.57 7.57  
  Vrané nad Vltavou  8.02 8.03 2
  Skochovice  8.05 8.05  
  Davle  8.12 8.13 2
  Petrov-Chlomek  8.16 8.16  
  Petrov u Prahy  8.19 8.19  
  Luka pod Medníkem  8.25 8.25  
  Jílové u Prahy  8.31 8.32 2
  Kamenný Přívoz  8.37 8.37  
  Prosečnice  8.39 8.39  
  Krhanice  8.43 8.44 3
  Chrást nad Sázavou  8.47 8.47  
  Týnec nad Sázavou  8.50 8.51 2
  Pecerady  8.55 8.55  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  9.00 9.00  
  Poříčí nad Sázavou  9.04 9.04  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster