..: Trasa vlaku Os 9002 - JŘ 2008 :..
Os 9002
Řazení vlaku: 714 + 4xBtax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  7.11 0.00 3
  Čerčany  0.00 5.23 4
  Poříčí nad Sázavou  5.28 5.28  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  5.33 5.33  
  Pecerady  5.38 5.38  
  Týnec nad Sázavou  5.42 5.51 3
  Chrást nad Sázavou  5.53 5.53  
  Krhanice  5.57 5.57  
  Prosečnice  6.01 6.01  
  Kamenný Přívoz  6.04 6.04  
  Jílové u Prahy  6.09 6.10 2
  Luka pod Medníkem  6.16 6.16  
  Petrov u Prahy  6.21 6.21  
  Petrov-Chlomek  6.24 6.24  
  Davle  6.27 6.28 2
  Skochovice  6.35 6.35  
  Vrané nad Vltavou  6.38 6.39 3
  Dolní Břežany-Jarov  6.43 6.43  
  Praha-Zbraslav  6.47 6.48 3
  Praha-Komořany  6.51 6.51  
  Praha-Modřany zastávka  6.54 6.54  
  Praha-Braník  6.58 6.58 3
  Praha-Krč  7.03 7.03 2/2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster