..: Trasa vlaku Os 9001 - JŘ 2008 :..
Os 9001
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany  7.46 0.00 4
  Praha-Vršovice  0.00 5.56 2
  Praha-Krč  6.03 6.03 2/2
  Praha-Braník  6.07 6.15 3
  Praha-Modřany zastávka  6.18 6.18  
  Praha-Komořany  6.21 6.21  
  Praha-Zbraslav  6.25 6.26 3
  Dolní Břežany-Jarov  6.30 6.30  
  Vrané nad Vltavou  6.35 6.40 2
  Skochovice  6.42 6.42  
  Davle  6.49 6.50 2
  Petrov-Chlomek  6.53 6.53  
  Petrov u Prahy  6.56 6.56  
  Luka pod Medníkem  7.02 7.02  
  Jílové u Prahy  7.08 7.09 2
  Kamenný Přívoz  7.14 7.14  
  Prosečnice  7.16 7.16  
  Krhanice  7.21 7.21  
  Chrást nad Sázavou  7.24 7.24  
  Týnec nad Sázavou  7.27 7.28 2
  Pecerady  7.32 7.32  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  7.37 7.37  
  Poříčí nad Sázavou  7.40 7.40  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster