..: Trasa vlaku Os 9000 - JŘ 2008 :..
Os 9000
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  5.47 0.00 3
  Čerčany  0.00 4.00 4
  Poříčí nad Sázavou  4.05 4.05  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  4.10 4.10  
  Pecerady  4.15 4.15  
  Týnec nad Sázavou  4.19 4.27 2
  Chrást nad Sázavou  4.29 4.29  
  Krhanice  4.33 4.33  
  Prosečnice  4.37 4.37  
  Kamenný Přívoz  4.40 4.40  
  Jílové u Prahy  4.45 4.46 2
  Luka pod Medníkem  4.52 4.52  
  Petrov u Prahy  4.57 4.57  
  Petrov-Chlomek  5.00 5.00  
  Davle  5.03 5.04 2
  Skochovice  5.11 5.11  
  Vrané nad Vltavou  5.14 5.15 2
  Dolní Břežany-Jarov  5.19 5.19  
  Praha-Zbraslav  5.23 5.24 3
  Praha-Komořany  5.28 5.28  
  Praha-Modřany zastávka  5.31 5.31  
  Praha-Braník  5.35 5.35 3
  Praha-Krč  5.40 5.40 2/2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster