R 890 | |
Řazení vlaku: 842 + Btn752 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 9.38 | 0.00 | 4 | ||
Beroun | 0.00 | 6.59 | 2 | ||
Zdice | 7.08 | 7.10 | 3 | ||
Jince | 7.26 | 7.27 | 3 | ||
Příbram | 7.39 | 7.40 | 3 | ||
Březnice | 7.59 | 8.01 | 1/3 | ||
Mirovice | 8.10 | 8.10 | 3 | ||
Čimelice | 8.17 | 8.18 | 2 | ||
Čížová | 8.34 | 8.34 | 2 | ||
Písek zastávka | 8.40 | 8.41 | |||
Písek | 8.43 | 8.45 | 4 | ||
Protivín | 8.59 | 9.03 | 3 | ||
Číčenice | 9.10 | 9.11 | 3 | ||
Zliv | 9.23 | 9.25 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci