Os 8727 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Velenice | 23.40 | 0.00 | 1/1 | ||
Veselí nad Lužnicí | 0.00 | 22.35 | 3 | ||
Vlkov nad Lužnicí | 22.40 | 22.40 | |||
Frahelž | 22.43 | 22.43 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 22.47 | 22.48 | 2 | ||
Lužnice | 22.52 | 22.52 | |||
Třeboň | 22.56 | 23.00 | 2 | ||
Třeboň lázně | 23.02 | 23.03 | |||
Majdalena zastávka | 23.11 | 23.11 | |||
Majdalena | 23.13 | 23.14 | 3 | ||
Suchdol nad Lužnicí | 23.19 | 23.20 | 3 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 23.22 | 23.23 | |||
Hrdlořezy | 23.25 | 23.25 | |||
Dvory nad Lužnicí | 23.28 | 23.28 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 23.33 | 23.34 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci