Os 8726 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 21.20 | 0.00 | 2 | ||
České Velenice | 0.00 | 20.17 | 3 | ||
Nová Ves nad Lužnicí | 20.22 | 20.23 | 1 | ||
Dvory nad Lužnicí | 20.27 | 20.27 | |||
Hrdlořezy | 20.30 | 20.30 | |||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 20.32 | 20.33 | |||
Suchdol nad Lužnicí | 20.35 | 20.36 | 3 | ||
Majdalena | 20.41 | 20.42 | 3 | ||
Majdalena zastávka | 20.45 | 20.45 | |||
Třeboň lázně | 20.53 | 20.54 | |||
Třeboň | 20.56 | 20.58 | 2 | ||
Lužnice | 21.02 | 21.02 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 21.06 | 21.07 | 2 | ||
Frahelž | 21.11 | 21.11 | |||
Vlkov nad Lužnicí | 21.14 | 21.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci