Os 8718 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + Bdtax785 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 16.12 | 0.00 | 1 | ||
České Velenice | 0.00 | 15.00 | 1/1 | ||
Nová Ves nad Lužnicí | 15.06 | 15.06 | 1 | ||
Dvory nad Lužnicí | 15.12 | 15.12 | |||
Hrdlořezy | 15.15 | 15.15 | |||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 15.18 | 15.18 | |||
Suchdol nad Lužnicí | 15.20 | 15.21 | 3 | ||
Majdalena | 15.27 | 15.28 | 3 | ||
Majdalena zastávka | 15.31 | 15.31 | |||
Třeboň lázně | 15.39 | 15.41 | |||
Třeboň | 15.43 | 15.45 | 2 | ||
Lužnice | 15.50 | 15.50 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 15.55 | 15.58 | 2 | ||
Frahelž | 16.02 | 16.02 | |||
Vlkov nad Lužnicí | 16.06 | 16.06 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci