R 870 | |
Řazení vlaku: 363 + 3xB249 + BDs450 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 14.19 | 0.00 | 6 | ||
Brno hlavní nádraží | 0.00 | 10.46 | II | ||
Blansko | 11.07 | 11.09 | 1/2 | ||
Skalice nad Svitavou | 11.19 | 11.19 | 2 | ||
Letovice | 11.26 | 11.27 | 3 | ||
Svitavy | 11.43 | 11.44 | 3 | ||
Česká Třebová | 11.56 | 12.09 | 3 | ||
Ústí nad Orlicí | 12.17 | 12.18 | pražské/2 | ||
Choceň | 12.30 | 12.31 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 12.50 | 12.56 | 3 | ||
Přelouč | 13.04 | 13.05 | 2 | ||
Kolín | 13.23 | 13.25 | 3 | ||
Praha-Vršovice | 14.14 | 14.15 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci