Os 8509 | |
Řazení vlaku: 242 + 2xBdt279 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Dvořiště | 16.26 | 0.00 | |||
České Budějovice | 0.00 | 15.12 | 3 | ||
České Budějovice jižní zastávka | 15.15 | 15.16 | |||
Včelná | 15.22 | 15.22 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic zastávka | 15.26 | 15.26 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic | 15.30 | 15.32 | |||
Chlumec u Českých Budějovic | 15.36 | 15.37 | |||
Holkov | 15.41 | 15.41 | 4 | ||
Velešín město | 15.44 | 15.44 | |||
Velešín | 15.48 | 15.48 | |||
Výheň | 15.54 | 15.54 | |||
Kaplice | 15.57 | 15.57 | |||
Omlenice | 16.04 | 16.04 | |||
Bujanov | 16.08 | 16.08 | |||
Pšenice | 16.12 | 16.12 | |||
Rybník | 16.17 | 16.18 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci