Os 8446 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Milevsko | 16.45 | 0.00 | 3 | ||
Tábor | 0.00 | 16.10 | 1/1 | ||
Nasavrky | 16.16 | 16.16 | |||
Balkova Lhota | 16.19 | 16.20 | 3 | ||
Meziříčí | 16.22 | 16.22 | |||
Padařov | 16.26 | 16.26 | |||
Božejovice | 16.30 | 16.33 | 2 | ||
Sepekov | 16.40 | 16.40 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci