Os 8444 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Branice | 14.54 | 0.00 | 3 | ||
Tábor | 0.00 | 14.10 | 1/1 | ||
Nasavrky | 14.16 | 14.16 | |||
Balkova Lhota | 14.19 | 14.20 | 3 | ||
Meziříčí | 14.22 | 14.22 | |||
Padařov | 14.26 | 14.26 | |||
Božejovice | 14.30 | 14.32 | 2 | ||
Sepekov | 14.39 | 14.39 | 1 | ||
Milevsko | 14.44 | 14.46 | 3 | ||
Líšnice | 14.50 | 14.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci