Os 8305 | |
Řazení vlaku: 242 + Bmto292 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 10.22 | 0.00 | 3 | ||
Havlíčkův Brod | 0.00 | 6.47 | 3 | ||
Mírovka | 6.51 | 6.52 | |||
Šlapanov | 6.57 | 6.58 | 2 | ||
Kamenná | 7.02 | 7.03 | |||
Dobronín | 7.06 | 7.07 | 4 | ||
Střítež u Jihlavy | 7.10 | 7.11 | |||
Jihlava-Bosch Diesel | 7.13 | 7.14 | |||
Jihlava | 7.18 | 7.33 | 2 | ||
Jihlava město | 7.36 | 7.42 | 2 | ||
Jihlava-Staré Hory | 7.44 | 7.44 | |||
Rantířov | 7.49 | 7.50 | 3 | ||
Dvorce | 7.54 | 7.54 | |||
Kostelec u Jihlavy | 7.59 | 8.00 | 4 | ||
Dolní Cerekev | 8.03 | 8.03 | |||
Batelov | 8.16 | 8.17 | 3 | ||
Švábov | 8.21 | 8.21 | |||
Horní Cerekev | 8.25 | 8.52 | 2 | ||
Horní Ves | 8.55 | 8.55 | |||
Jihlávka | 9.01 | 9.05 | 2 | ||
Horní Vilímeč | 9.09 | 9.09 | |||
Počátky-Žirovnice | 9.14 | 9.15 | 1 | ||
Popelín | 9.19 | 9.19 | 3 | ||
Bednáreček | 9.22 | 9.22 | |||
Bednárec | 9.32 | 9.32 | |||
Jarošov nad Nežárkou | 9.35 | 9.35 | 2 | ||
Rodvínov | 9.38 | 9.38 | |||
Jindřichův Hradec | 9.45 | 9.52 | 2 | ||
Děbolín | 9.56 | 9.56 | |||
Mnich | 10.03 | 10.03 | |||
Kardašova Řečice | 10.06 | 10.06 | 2 | ||
Doňov | 10.13 | 10.13 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci