Os 8261 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 6.53 | 0.00 | 1/3 | ||
Benešov u Prahy | 0.00 | 5.34 | 3 | ||
Bystřice u Benešova | 5.40 | 5.40 | 3 | ||
Tomice | 5.47 | 5.48 | 2 | ||
Olbramovice | 5.55 | 5.56 | 3 | ||
Votice | 6.01 | 6.02 | 3 | ||
Heřmaničky | 6.08 | 6.09 | 2 | ||
Ješetice | 6.15 | 6.17 | 3 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 6.21 | 6.21 | |||
Střezimíř | 6.24 | 6.27 | 3 | ||
Mezno | 6.32 | 6.32 | |||
Sudoměřice u Tábora | 6.36 | 6.37 | 3 | ||
Chotoviny | 6.42 | 6.43 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci