Os 8208 | |
Řazení vlaku: 242 + BDs450 + 2xBdt279 + Bt283 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Planá nad Lužnicí | 15.36 | 0.00 | 2/2 | ||
České Budějovice | 0.00 | 14.21 | 3 | ||
České Budějovice severní zastávka | 14.24 | 14.25 | |||
Hrdějovice | 14.29 | 14.29 | |||
Hosín | 14.31 | 14.32 | |||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 14.35 | 14.38 | 3 | ||
Chotýčany | 14.45 | 14.46 | 4 | ||
Ševětín | 14.50 | 14.51 | 2 | ||
Neplachov | 14.54 | 14.54 | |||
Dynín | 14.56 | 14.57 | 3 | ||
Horusice | 15.00 | 15.01 | 2 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 15.03 | 15.04 | |||
Veselí nad Lužnicí | 15.07 | 15.15 | 2 | ||
Řípec-Dráchov | 15.18 | 15.18 | |||
Soběslav | 15.21 | 15.22 | 2 | ||
Roudná | 15.27 | 15.27 | 2 | ||
Doubí u Tábora | 15.30 | 15.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci