Os 8123 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kájov | 23.41 | 0.00 | 2 | ||
České Budějovice | 0.00 | 22.46 | 3 | ||
České Budějovice jižní zastávka | 22.49 | 22.49 | |||
Boršov nad Vltavou | 22.54 | 22.55 | 2 | ||
Černý Dub | 22.59 | 22.59 | |||
Hradce | 23.04 | 23.04 | |||
Vrábče | 23.06 | 23.06 | |||
Křemže | 23.10 | 23.11 | 2 | ||
Holubov | 23.14 | 23.14 | |||
Třísov | 23.17 | 23.17 | |||
Plešovice | 23.21 | 23.21 | |||
Zlatá Koruna | 23.25 | 23.26 | 3 | ||
Přísečná | 23.30 | 23.30 | |||
Český Krumlov | 23.33 | 23.34 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci